euroCALC – Základní ovládání a tvorba položkového rozpočtu
(4 hodiny)

Ve čtyřhodinovém kurzu Vás seznámíme s programem euroCALC. Ukážeme si základní funkce, správu a editaci zakázek, vytvoření jednoduchého rozpočtu a jeho následný export.

Aktuálně vypsané termíny

TermínNázevCena (bez DPH)Volných místRezervovat
23.7.euroCALC - Základní ovládání programu euroCALC
Termín: 23.7.
Cena (bez DPH): 3 360 Kč
Voných míst: 7
3 360 Kč 7
3.9.euroCALC - Základní ovládání programu euroCALC
Termín: 3.9.
Cena (bez DPH): 3 360 Kč
Voných míst: 7
3 360 Kč 7

Obsah

Seznámíme Vás se základními funkcionalitami systému euroCALC, zorientujete se v rozložení programu a v možnostech mřížek, seskupení, filtrování a vyhledávání dat. Vyzkoušíte si odvození verzí zakázek a využití fázování. Ukážeme si základní evidenci údajů v kartě zakázky a společně nastavíme třídicí kritéria položkového rozpočtu zakázky. Dále pak vytvoříme položkový rozpočet s výkazem výměr, a to na základě oceňovacích položek cenové soustavy ÚRS a vlastních položek, který po závěrečné kontrole vyexportujeme do excelové tabulky.

Pro koho je kurz vhodný

Kurz je vhodný pro začínající uživatele, kteří se díky konkrétním ukázkám rychle zorientují v programu a budou moci software dříve naplno využívat. Kurz ocení také rozpočtáři, kteří potřebují vystavit kontrolní položkový rozpočet, nebo vlastní nabídku na základě oceňovacích podkladů CS ÚRS.

Trvání kurzu: 9:00 - 13:00

Kurz probíhá formou online ukázek lektora v programu euroCALC. Online školení je možné spustit v den kurzu díky odkazu, který Vám bude zaslán na email a to v aplikaci TEAMS nebo přes Váš webový prohlížeč. Pro komunikaci s lektorem doporučujeme sluchátka s mikrofonem, v rámci školení je pro vaše dotazy dostupné i okno chatu.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas