euroCALC – Import rozpočtu z XLSX a XML a změnové importy (4 hodiny)

V kurzu se seznámíte s možnými způsoby importu různých položkových rozpočtů XLSX a XML, včetně importování změnových zadání.

Aktuálně vypsané termíny

Aktuálně není dostupný žádný termín tohoto vzdělávacího kurzu.

Kontaktujte nás na

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Obsah

Znalosti z tohoto kurzu využijete při importu zadání z různých druhů podkladů. Zaměříme se na běžné výstupy z dostupných rozpočtovacích programů (euroCALC, KROS, RTS, ASPE), ale díky kurzu nebude pro Vás žádný jiný strukturovaný podklad v XLSX překážkou. A protože se jistě setkáváte v rámci soutěží se změnami v zadání, ukážeme si možnosti změnového importu. Na kurzu si nasimulujeme proces importu zadání v rámci veřejné zakázky, automatické ocenění díky CS ÚRS a vrácení nabízené ceny zpět do podkladu, ze kterého bylo importováno.

Pro koho je kurz vhodný

Kurz je vhodný pro projektanty, kteří díky importu mohou zkompletovat do jedné zakázky podklady od různých autorů rozpočtů, často různých profesí a následně zfinalizovaný rozpočet předat dál v jednotné podobě investorovi. Kurz rovněž ocení rozpočtáři dodavatelů staveb, kteří potřebují importovat zadání položkového rozpočtu do systému pro následné automatické ocenění a další činnosti související s tvorbou nabídky. Pro ně také bude velice zajímavá možnost změnových importů.

Trvání kurzu: 9:00 - 13:00

Kurz probíhá formou online ukázek lektora v programu euroCALC. Online školení je možné spustit v den kurzu díky odkazu, který Vám bude zaslán na email a to v aplikaci TEAMS nebo přes Váš webový prohlížeč. Pro komunikaci s lektorem doporučujeme sluchátka s mikrofonem, v rámci školení je pro vaše dotazy dostupné i okno chatu.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas