eCity – Veřejná zakázka a výběrové řízení (2 hodiny)

V  kurzu Vás naučíme jak v systému eCity vytvořit podklad pro veřejnou zakázku a následně jak vyhodnotit nabídky účastníků v rámci výběrového řízení.

Aktuálně vypsané termíny

TermínNázevCena (bez DPH)Volných místRezervovat
19.6.eCity - Veřejná zakázka a výběrové řízení
Termín: 19.6.
Cena (bez DPH): 2 600 Kč
Voných míst: 5
2 600 Kč 5

Obsah
Z existujícího projektantského rozpočtu, který v úvodu školení projde základní kontrolou, vytvoříme poptávku (veřejnou zakázku), ze které vygenerujeme XLS podklad bez cen tzv. slepý rozpočet. Z pohledu účastníků (potencionálních dodavatelů) podklad vyplníme a naimportujeme zpět do systému eCity. Následně provedeme vyhodnocení nabídek a zaměříme se na kontrolu.

Zkontrolujeme například ocenění všech položek, odhalení rozdílných jednotkových cen stejných položek v rámci jedné nabídky, proběhne porovnání s rozpočtem od projektanta a také porovnání ceny nabídky jednotlivých účastníků přes dílčí celky mezi sebou apod. Vyzkoušíme si také vypsání druhého kola veřejné zakázky se změnou v zadání. Po vyhodnocení a vybrání vítězného účastníka odvodíme realizační rozpočet, který bude dál sloužit jako podklad pro evidenci fakturace a změn.

Pro koho je kurz vhodný
Kurz je vhodný pro uživatele eCity, kteří pracují s položkovým rozpočtem, jako jsou například referenti odborů spravujících investiční, modernizační a opravné práce.

Trvání kurzu: 9:00 - 11:00

Kurz probíhá formou online ukázek lektora v programu eCity. Online školení je možné spustit v den kurzu díky odkazu, který Vám bude zaslán na email a to v aplikaci TEAMS nebo přes Váš webový prohlížeč. Pro komunikaci s lektorem doporučujeme sluchátka s mikrofonem, v rámci školení je pro vaše dotazy dostupné i okno chatu.

 

 

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas